RU
RU UA
0 0
RU
RU UA

TONE

Описание

TONE - швейцарський бренд, який почав свою роботу всього кілька років тому, але вже відомий всім професіоналам кавового ринку в світі. Обладнання TONE працює в кав'ярнях у багатьох країнах і користується підвищеним попитом.

TONE складається з досвідчиної групи людей, які вирішили об'єднати свої знання для створення нової лінійки комерційних продуктів для заварювання кави / чаю.

З самого початку TONE окреслила основні напрямки своєї роботи з кавовим обладнанням - розробка фільтр кавоварок нового покоління для приготування фільтр-кави, чаю. Особлива увага приділяється сучасному стильному дизайну обладнання - будь-яка фільтр-кавоварка TONE відмінно впишеться в найвишуканіший інтер'єр бару, ресторану, кав'ярні.

Завдяки новим технологіям, обладнання TONE дозволяє максимально ефективно організовувати процес роботи з кавою і чаєм в закладі. З обладнанням TONE Ви можете налаштовувати профілі напоїв, з високою точністю контролювати температуру і порцію води. Це дозволяє готувати каву і чай максимально якісно, ​​при цьому стабільно повторюючи рецепт і параметри приготування на будь-якому потоці.

Кожна модель обладнання TONE - це ціла станція з приготування напоїв, включаючи можливість приготування холодних напоїв разом з ємністю для льоду. Ви можете необмежено змінювати рецепти, швидко перемикатися між ними, тиражувати рецепти на всі заклади Вашої мережі.

Забудьте про бойлерах і підвищеній витраті електроенергії. Устаткування TONE використовує сучасні системи проточного нагріву води, що забезпечують найвищий рівень контролю температури. Ви можете починати готувати напої вже через кілька секунд після включення обладнання.